PointerFocus Nedir? PointerFocus Nasıl Yüklenir? PointerFocus Nasıl Kullanılır?

PointerFocus

Mouse Pointer Highlight and Spotlight Ne İşe Yarar? Mouse İşaretçisi, Ekran Karartma Uygulaması, Spot Işığı, Klavye’den Basılan Harfi Ekrana Yazdırma Programı !

PointerFocus isimli ücretsiz dağıtımı mevcut olan program Nedir? Nasıl Kullanılır? Nereden Yüklenir? Öncelikle uygulamada birçok içerik mevcut bunlardan en çok işe yarayacak olan ekran karartma uygulaması

Bazı monitörlerde ekran parlaklığı seviyesi en düşükte bile karanlıkta yüksek ışık yayabiliyor bunun sebebi monitörlerin içerisinde kullanılan panel farkından dolayı bunun için PointerFocus uygulaması yardımımıza koşuyor uygulama çalıştırıldıktan sonra Spotlight kısmını açtığınızda ekran karanlık seviyenizi ayarlardan belirleyip istediğiniz ölçüde parlaklığınızı kısabilirsiniz.

Pointer Focus Nereden Nasıl Yüklerim

PointerFocus uygulaması ücretsiz olarak kendi resmi sitesinde de dağıtılmaktadır aşağıdaki mevcut bağlantıdan resmi sitesine gidip “Download” kısmına tıklayarak bilgisayarınıza indirip kurulum adımlarını “Next” veya “İleri” diyerek kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Keystrokes, Klavyeden Basılan Harfi Ekrana Yazdırma

PointerFocus uygulamasında Keystrokes isimli özelliği sayesinde bilgisayarınızın klavyesinden basılan herhangi bir harfi ekrana yazdırabilirsiniz genellikle Youtube video çekimlerinde Youtuber’ların kullandığı bir özellik olan Keystrokes‘ın ayarlarını değiştirerek ekranda gösterilen harfi istediğiniz boyutta ve istediğiniz süre boyunca gösterim sağlayabilirsiniz.

Highlight, Mouse imleci etrafında yuvarlak ışık

PointerFocus uygulaması içerisinde Youtube videolarında gördüğümüz mouse imleci etrafında yuvarlak ışık özelliği mevcut bunu uygulama içerisinden aktifleştirerek ayarlamalarında mouse etrafındaki ışık rengini, mouse etrafındaki ışık boyutunu, mouse tıklama esnasında çıkan yuvarlak çerçeve boyutunu ve rengini değiştirebilirsiniz.

Ayrıca mouse tıklandığında sağ click için ayrı bir ışık ve çerçeve sol click tıklandığında ayrı bir renkte ışık ve çerçeve çıkmakta ve bunun ayarlamalarını uygulama içerisinden istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

HEDİYE

PointerFocus isimli uygulama resmi sitesinde ücretsiz bir şekilde dağıtılmakta fakat uygulama belirli bir kullanımdan sonra lisans anahtarı istiyor aşağıda verdiğim lisans anahtarı uygulamayı süresiz olarak etkinleştirebilirsiniz 🙂

PointerFocus Ürün Anahtarı: 10325357x215372

Read Previous

Windows 7 Bilgisayar Açılırken Programları Otomatik Başlatma / Kapatma

Read Next

PointerFocus Mobil Uygulama – Remote Control – Uygulamayı Uzaktan Kontrol Edin !