Microsoft Visual Studio 2015 Kullanımı Hakkında Kısa Bilgiler Nelerdir ? C# Basit Hesap Makinesi Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Microsoft Visual Studio 2015 Hakkında Bilgiler ? C# Kısayol Tuşları Nelerdir ? C# İle Basit Bir Hesap Makinesi Uygulaması Yapımı ?

Microsoft Visual Studio masaüstü uygulaması programcıların neredeyse vazgeçilmez bilgisayar kodlama uygulaması olarak da geçebiliyor çünkü bu uygulama sayesinde birsürü küçük programcıklar yapabiliyorsunuz ve bunlar arasında bir bağlantı oluşturarak kendi programınızı oluşturup bunu ister işletmenizde kullanabilir isterseniz de satabilir kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bu videolu anlatımımızda sizlere vazgeçilmez olan bu microsoft visual studio 2015 uygulamasının kullanımı hakkında detaylı bir bilgi ve uygulama içerisinde kısayol tuşları neler ne işe yararlar bunlar hakkında anlatım sunduk bunun haricinde video içerisinde sizler için örnekli bir anlatımla beraber basit bir hesaplama uygulaması da yaptık.

İsterseniz sizde kendinizi geliştirmek için video eşliğinde bu programı yapabilirsiniz program kodlarını veya programı detaylı incelemek için aşağıdaki bağlantıdan videoda yaptığımız programı indirebilirsiniz.

Read Previous

Instagram İşletme Hesabına Nasıl Geçilir ? İşletme Hesabından Nasıl Çıkılır ?

Read Next

WhatsApp Çıkartma Yapma Atma Kendi Stickerını Tasarla ?