Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2019 Yılında Yazılım Destek İsminde Kurulmuş Bir Yazılım – Donanım Yardım ve Destek Sitesi. Sitemizde Kendi Bünyemizde Deneyerek veya Uzun Araştırmalar Sonucunda Doğrulanmış Çözümlerin Paylaşımları Yapılmaktadır. Site İçerisinde , Sosyal Meydada veya Video Yayın Araç ve Paylaşım Araçlarında Sitemizin İsmi “Yazılım Destek” Olarak veya “YD” Olarak da Adlandırılabilir.

Yazılım Çözümleri

Paylaştığımız Yazılım Çözümlerinin Çoğunluğunu Kendi Bünyemizde Deneyip Çözümünü Teyit Ettikten Sonra Sitemizde veya Video Yayın Araçları Sayesinde Videolar Eşliğinde Sizlere Paylaşıyoruz Eğer Herhangi Bir Şekilde Karşılaştığınız Sorunu Sitemizde Paylaşılan Şekilde Uygulayıp da Çözüm Elde Edemediğiniz Takdirde Bizimle İletişime Geçmenizi Tavsiye Ederiz.

Telif Hakları

Resim , Video , Medya Gibi İçerikleri Sitemizde Paylaşırken Telif İhlali Yapmadan , Telif Hakkı İçermeyen İçerikleri Buluyoruz ve Paylaşıyoruz. Yazarlarımız veya Editörlerimiz Paylaştıkları İçeriklerin Firmanın İçeriğini Alıntı’larsa veya Görsellerini Kullanırsa Paylaşının İçeriğinde Görsel , Medya , Yazı Gibi İçeriğin Altında Kaynak Olarak Firmanın Adresini Belirtmek Zorundadır.

Sitemizde, Sosyal Medya Platformlarından Birinde veya Video Yayın ve Paylaşım Araçlarımızdan Birinde Paylaşılan İçeriğin Telif Hakkına Sahip Olduğunu Düşünüyorsanız Elinizdeki Kanıtlarla Beraber Bizimle İletişime Geçip Bunu Bize Bildirmeniz Gerekmektedir. Sitemiz, Sosyal Medya Platformlarımız veya Video Yayın ve Paylaşım Alanlarımızda Paylaşılan İçerikler Uyar – Kaldır Tekniği İle Korunmaktadır İletişime Geçmek İçin Tıklayınız

Reklamlar ve Yönetim

Sitemizde Gösterilen Reklamlar Google Adsense Gibi Büyük Firmaların Sağlayıcılarından Alınmaktadır Bu Yüzden Gösterilen Reklamlarla İlgili veya Tıklanan Reklamlarla İlgili Zarara Uğrayan Kişi veya Kişiler Sitemizin ve Firmamızın Sorumluluğunda Değildir.

Reklam İçerikleri ve Reklam İçeriklerinin İşleyişleri Hakkında Bilgi Almak İsteyen Kişiler Buraya Tıklayarak İlgili Sitenin Şart ve Koşul Sayfasına Ulaşabilir.

Kullanım Koşulları

Sitemizin Kullanım Koşulları Gereğince Sitemize Giriş Yapıldığından İtibaren “Gizlilik Politikasında” da Bahsedilen İlkeleri Kabul Etmiş Sayılırsınız Ayrıca Sitemizde Paylaşılan İçeriklerin Hakkında Bilgi Almak İçin Hakkımızda Sayfasında Bulunan Yazılım Çözümleri Koşulunu İnceleyin.

Sitemizde Paylaşılan İçerikleri İndirdikten, Uyguladıktan veya Paylaştıktan Sonra Kendisine , Kendilerine veya Çevresine Zararda Bulunan Kişi veya Kişiler Sitemizin Sorumluluğunda Değildir Yapılan Her Çalışma Kişi veya Kişilerin Kendi Hür İradeleriyle Yapılmaktadır Hiçbir Zorunluluk veya Şart Koşulmamaktadır Bu Yüzden Zarar Gören Kişiler Sitemizin ve Firmamızın Sorumluluğunda Değildir.

Sitemizde Paylaşılan Programlar Doğrultusunda Herhangi Bir Maddi Kayıp veya Diğer Biçimlerde Zarara Uğrayan Kişi veya Kişiler Sitemizin ve Firmamızın Sorumluluğunda Değildir Yukarıda da Belirtildiği Üzere Hiç Kimseye Yazılı , Sözlü veya Etkileşimde Bulunularak Zorunluluk Kılınmamaktadır Her Yapılan İş Kişi veya Kişilerin Hür ve Özgür Hakları Doğrultusunda Yapılmaktadır.

Servis Sağlayıcımız – Hosting Barındırma

Sitemizin Servis Sağlayıcısı ve Barındırma Hizmetleri “Turhost” İsimli Firmadan Karşılanmaktadır Alan Adı, Hosting Hizmeti, SSL veya SSD, Bulut, Yedekleme Gibi Birçok Hizmeti Satın Almak İçin Buradan “Turhost” Resmi Sayfasına Göz Atabilirsiniz.